| alexandru1014 a întrebat:

M-am spălat intr-o seara cu apa mai calda pe capul penisului și am observat ca imediat mi-au ieșit niște bubițe roșii, ce ar pute fi? Sa fie oare candidă?
Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Sifilis, dă-i cu tetraciclină unguent prima dată și dacă nu îți trece in 5 zile mergi si fă analize pentru boli cu transmisie sexuala
costa cam 100 lei

| nicu991 a răspuns:

Este posibil sa fie doar o reactie alergica la sapunul/ gelul de dus folosit. Asta daca nu l-ai bagat in locuri necunoscute.

| SoHappy a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic pentru un diagnostic si tratament corect.
Sanatate!