| Denis67 a întrebat:

Salutare.
Mă bate gândul să îmi achiziționez un stimulator abdominal și nu știu dacă este bun sau rău.
Teoretic am 81kg și am un pic de grăsime, dar nu e mare.
Vreau să știu dacă merita să îmi achiziționez un aparat de acest gen.
Merita sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ingognito a răspuns:

Nu merita frate, de banii aia mergi mai bine la sala sau daca nu ai timp, faci si tu 100 abdomene dimineata cand sa te trezesti 100 inainte sa te culci si o sa ai mai bune rezultate decat cu aparatul

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu a slabit nimeni din stratul de tesut adipos folosind un aparat care face minuni singur!
Nu stiu de ce asemenea cacaturi se scot pe piata, adica ar trebui sa fie si o politie a produselor, cam 90% dintre produsele prezentate la reclamele acelea obscure de genul top shop si shopping tv si ce rahat mai sunt, SUNT vrajeli, minciuni, produse mincinoase.

| Digikey a răspuns:

Este destinat in general persoanelor cu iq scazut. Dupa ce-l cumpara unii isi dau seama cat de prosti au fost. Ajuta.

| Denis67 explică (pentru Digikey):

Mulțumesc pentru ajutor