| VladMC a întrebat:

Salutare!
Ma ingrijoreaza si pe mine o problema.
Am 14 ani, iar penisul meu are doar 13 cm.
E normal ca la varsta asta sa fie doar de 13 cm?
Astept raspunsuri serioase, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu la 14 ani ești atât de stresat!
Păi de cât să fie, de 20?
Ești în limite normale.
Pa, pa.

| VladMC explică (pentru Legiuitoarea):

Pur si simplu am auzit ca pe la varsta asta ar trebui sa fie de vreo 14-15 cm si ma gandeam ca la mine nu e normal happy

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Unde e azure cand ai nevoie de el sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare!
Esti in limite normale, nu ai de ce sa te ingrijorezi!
Te pup!

| giony54 a răspuns:

Este normal, ai rabdare ca odata cu anii va creste, mai ai pana la 20 ani.

| VladMC explică:

Si apropo, multumesc celor care m-au inteles si mi-au raspuns fara sa ma ia in ras.

| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Ba este normal

| Alysorsq a răspuns:

Doamne laughing))))))))))))))))) ce copil prost esit vai de capu tau rolling on the floor)))))))))))))))))\
Tu auzisei ca trebuie sa fie de 14 cm si tu te plangi ca il ai de 13 laughing)))))))
Vai de capu tau de prost...

| VladMC explică (pentru Alysorsq):

Analfabet...n-am ce adauga

| Robertgoiia a răspuns:

Așa îl am și eu la 14 ani