| MateiBanu a întrebat:

La varsta de 17 ani si 1.87 inaltime am penisul de 15 cm. Este mic? Este normal? Astept raspunsuri serioase,

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este de masura medie.
Dar conteaza mai mult grosimea lui, daca te intereseaza in vederea satisfactiei unei fete.

| crud a răspuns:

Frate, ce treaba are penisul tau cu inaltimea ta? Ai impresia ca cei de 1, 5 m fac pipi cu o aluna? Fii mandru de ce ai si foloseste cum trebuie, nu-ti baga singur in cap ca e ceva in neregula cu tine. Nu ai nevoie de parearea nimanui. Daca functioneaza totul bine, fii fericit!