| mangekyou07 a întrebat:

Salutare! o intrebare am si eu pentru cine a avut parte de septoplastie, am septumul deviat si vreau sa ma operez in Turcia, stie cineva cat ar costa ( asa ca idee ), strict operatia. Multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce Turcia? E o operație relativ ușoară.

| Alecsia2002 a răspuns:

Buna! Septoplastia se poate face si in spitale de stat dar si private in Romania, sunt mulți medici buni ORL-isti.In Turcia se fac (septo)rinoplastii adică o operatie care intervine și asupra piramidei nazale.O rinoplastie care include și septoplastia costa in Turcia între 2800 și 5000 de Euro la care se adauga costurile cu hotelul, transportul, etc.