| Dumitru_Marian_Mry_2000 a întrebat:

Salutare, poti avea cancer de colon la varsta de 19 ani? Am citit undeva pe net ca ai ochii galbeni si eu ii am

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Ori ce boală o putem avea la orice vârstă, nu trebuie să ai încredere în tot ce este scris pe internet, că pe internet poate scrie fiecare ce vrea și nu numai decât adevărul.

| InOrOut a răspuns:

"ochii galbeni" e de la ficat.

| Alinailies a răspuns:

De obicei medicul pune diagnostic, daca stai si cauti pe internet, ai sa bezi ca pentru orice simptom cancerul e dat ca posibil diagnostic asa ca numai pierde timpul cautand diagnostic online, ai vreun simptom, mergi la medic.
Te panichezi degeaba.

| xXVranceaXx a răspuns:

Instalează aplicația "Ada" de pe Magazin Play. Acea aplicație te poate ajuta în orice caz de probleme medicale pe bază de rezultate restrânse la un loc și după depistarea a unei boli medicale sau a unei afecțiuni
Atenție: orice control se face la medic, nu pe Internet