| sebypetrescu921 a întrebat:

Acum aproximativ o saptamana,la ora de sport am facut o intrecere.Spre final nu stiu ce am facut de ma doare toata partea de sub genunchi sau muschiul. daca incerc sa merg normal ma doare pulpa si nu stiu ce ar putea sa fie, ori intindere ori ruptura sad si am avut o senzatie ca a trecut dar daca fac din nou " efort " de exemplu alergari incepe iar sa ma doara..imi puteti spune Ce sa fac? daca este intindere sau altceva? sad Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tlbi a răspuns:

Clar este o intindere, sau ti-a sarit un os. Iti recomand sa scuturi des picioarele, si sa te incalzesti inainte de a depunde un efort de lunga durata.