| 1aprilie a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa ma duc la sala dar am auzit ca numai cresc voi incepe cu salade la varsta asta.Este adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Nu e adevarat ca nu mai cresti dar zic sa lasi sala pentru mai incolo (18-19 ani)
Fa altceva

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu nu este adevarat deci poti sa te duci la sala linistit, dar initial sa-ti iei si niste exercitiiwinking ca sa nu stai sa te uiti la altii happy

| da33a a răspuns:

Nu e bine sa mergi sa sala cand esti in dezvoltare...nu e bine crede-ma! daca vrei sa ai un corp frumos incearca sa practici inotul. sau un sport happy