| anonim_4396 a întrebat:

Am 85KG si am 1.75M si vreau sa slabesc vreo 10KG, Am 13 ani.Niste diete cu fructe, capsuni, mere, pere...etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aigi1 a răspuns:

La varsta ta esti supraponderal si ar trebui sa te duci la un nutritionist pentru un regim strict sanatate

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

CE NAIBA MANCATI de va faceti asa mari?straight face Eu am 20 ani si nu-s asa greustraight face

Dude, mergi la doctor, el iti va zice ce dieta trebuie, in plus trebuie sa faci exercitii, MULTE!

| zuzoomer a răspuns:

Iate de un sport ce-ti place!

| addre a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa consulti un doctor nutritionist!