| veroni4ica a întrebat:

Vreau sa slabesc macar 10kg intr-o luna
chiar si mai rapid daca se poate

4 răspunsuri:
| pushtius1 a răspuns:

Uite am trecut si eu prin ceva asemanator, si dupa multe incercari am reusit cu ajutorul ghidului de pe http://slabeste.n2.ro

| Pisiiceel a răspuns:

Trbuie sa-ti micsorezi stomacul asa ca mananca mai putin si mai des.NU manca repede, mesteeeecaaaa mai mult mancarea pentru a-ti aparea senzatia de satietate. Inainte de masa bea o cana de apa. Renunta la dulciuri, la paine. Bea 2-3 litri de apa pe zi. Mananca multe grefe. Fa sport sau macar niste abdomene...Baaaaaaaaaaaftaaaa` love struck Fundita?

| skanduraaa a răspuns:

Bah da cate kile ai?raised eyebrows