| Cristian11052003 a întrebat:

Am baut două pahare de vin(alb) care a fost stricat(era puțin acrit, de abia mi-am dat seama), ce mi se poate întâmpla dacă am băut sau o să mai beau vin stricat?

Dau Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic. E ca si cand ai bea otet. Vinul nu se strica ci se transforma in otet.

1 răspuns:
| JulyDreams a răspuns:

Subscriu. Si eu am baut vin acrit din pacate. Mi-a lasat un gust nasol doar big grin