| Ungurean_Andrei_1999 a întrebat:

Am o intrebare: Exista tratament pentru cresterea in inaltime/dezvoltarea oaselor, eventual pentru latirea umerilor? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jem65 a răspuns:

Nu cred ca exista pastile pentru asa ceva
Incearca sa te duci la inot, pentru ca am multi prieteni care au mai crescut facand inot
Iar pentru umeri, incearca sa faci multe exercitii fizice pentru ei, la sala sau chiar si acasa, poti sa le gasesti pe Youtube

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Exista hormonii injectabili dar se prescriu doar in anumite boli.