| M1hai a întrebat:

Salutare TPU, am o problema mare, ieri am fost la baie si am sarit fara sa ma tin de nas si mi-a intrat la apa in nas si in urechea stanga si m-a durut toata ziua timpanul. Azi cand m-am trezit nu mai aud foarte bine cu urechea stanga si aud inaltele foarte puternic in ureche. Ce pot sa fac crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| panciu2000 a răspuns:

Trage de lobul urechii. Daca in doua zile e la fel, atunci du-te la medic.

3 răspunsuri:
| AndreeaIonela a răspuns:

Sa stai in continuare pe internet si sa te vaiti. poate iti trece. MERGI LA MEDIC!

| andreeactin2002 a răspuns:

Cel mai bine du-te la un doctor special de urechi. happy
P.S: Alta data sa fi mai cu bagare de seama! happy