| JayOmi18 a întrebat:

De curand mi-am facut analizele la sange si au iesit foarte naspa din cate am inteles, foarte scazute.
Mi-ar putea spune cineva care ar fi consecintele daca nu tratez aceasta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa tratezi ce? Ti a iesit scazut ce? Intrebarea ta nu are niciun sens

| Bunica69 a răspuns:

Depinde de ce ti-a iesit laughing fiecare lucru are legatura cu ceva, daca o iei asa per general poti sa mori mai devreme decat e cazul.