| SaveTheNature a întrebat:

Imi miroase scaunelul foarte urat, intotdeauna.
Ar putea fi o problema de sanatate? Care ar fi aceea?
PS: analizele la sange mi-au iesit bune
-la urina mi-au iesit bune
La "scaunel " am dus azi probe.
Totusi de ce miroase atat de urat?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Al meu miroase tot urat si nu sunt bolnav, dar ai fi vrut sa miroasa a parfum.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ti-au iesit analizele bune?

Răspuns utilizator avertizat