| Brancardierii a întrebat:

Deci ca si introducere vreau sa va spun mai intai povestea mea.
Sunt un baiat de 17 ani care candva am fost obez, am avut undeva la 95 de kg iar acum am reusit sa slabesc, am ajuns la greutatea de 79kg si inaltimea de 1, 83m.
Cu toate astea, au trecut 2 ani de atunci si am ramas cu o chestie de care nu pot scapa, un mic strat de grasime in zona pieptului, mai precis in partea de jos... ma gandesc poate este din cauza pielii ramase de la fosta mea "marime" sau poate doar putina grasime care isi face de cap si eu nu stiu cum sa o combat.
Daca cineva stie o rezolvare, va rog ajutati-ma. este destul de inestetic si ma complexeaza atunci cand e cazul sa-mi dau tricoul jos.

Poza : http://i.imgur.com/RBBZ7Gl.jpg

DAU FUNDA! AJUTOR VA ROG, SE APROPIE VARA SI CHIAR SUNT DISPERAT.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi spui te rog cum ai slabit? cred ca trebuie sa bagi cardio si flotarii ca sa se vada acele pachetele de muschii

| Brancardierii explică (pentru RAY):

Pai am lasat-o moale cu painea, am consumat foarte putina si doar neagra, am mancat cat mai echilibrat, dimineata mult, seara pana la ora 6 si foarte putin... in prima luna cardio la bicicleta + program sala, apoi am continuat cu sala si un regim alimentar normal

| Ganta_Andreas_1996 a răspuns:

E de la marimea pe care ai avut-o