| kostell a întrebat:

nu stiu ce culoare am la ochi,
adica nu in sens ca nu stiu culorile
da nu stiu ce culoare
parca sunt verzi si pe linga pupila au putin maro
si nu stiu ce culoare e
maro sau verde?
dau fundawinking =)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdrianL a răspuns:

Exista oameni care au mai multe nuanțe ale ochiului sau diferite combinații. Asta se intâmplă din mai multe cauze, dar n-am să te plictisesc cu detalii. Culoarea pe care o ai e culoarea care predomină. Adică dacă e mai mult verde ca maro... Clar e verde.

1 răspuns: