| paul999 a întrebat:

Salutare TPU,

Nu stiu dar de un timp ma cam doare gatul simt ca ma strange ceva de gat sau ca am un aier rece in gat de genu si ce am mai observat ca ma doare limba in stanga si dreapta (lateral) ce poate fi? nu iau antibiotice, stiu ca am mancat ceapa usturoi etc. se poate sa fie de la ele? mentionez ca sunt fumator! happy 1 an jumate 16 ani si NU fumez un pachet!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Sincer, ar trebui sa vorbesti cu un medic. Daca vrei, poti spune si parintilor (macar mamei, ea e mai intelegatoare). Itir ecomand sa mergi la un control sa nu fie ceva mai grav si sa regreti pe viitor. Spor!