| bvkeny a întrebat:

Se poate intampla ceva daca folosesc doua sampoane deodata? de exemplu adineauri m-am spalat cu head and shoulders extra volum si unul clasic, se va intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu se poate intampla nimic! big grin

| Kyttynna a răspuns:

Posibil daca te speli cu doua sampoane diferite sa fi in timp predispusa la matreata.

| Iuliana2018 a răspuns:

Nu poți păți absolut nimic, e perfect okay.