| baiatulxboyx a întrebat:

Salutare TPU, tin dieta, ma rog, dieta mea s-a cam terminat deoarece mai am un kg si imi ating telul. N-am mai mancat de la Mc`Donald`s de 1 luna sau mai mult, are ceva daca mananc si eu astazi odata? Am consumat astazi cam 1150 kcal si meniul de la mc care vreau sa-l mananc are cam 1005 si e cam greu sa-l refuz deoarece parintii nu ma mai lasa sa tin dieta si azi imi aduc MC Donald's laughing. Deci ma poate ingrasa mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

...Dublezi suma de colorii... daca vrei sa prelungesti dieta cu 1 sap. poti

| Phantasmagoria a răspuns:

Buna!
Nu este chiar rau daca mananci azi de la MC Donald's. Poti manca, dar gandeste-te cate calorii acumulate vei avea. Daca dupa ce mananci faci macar 30 de minute de gimnastica,cateva abdomene,jogging,orice,nu va fi rau. Oricum,o exceptie se admite, doar sa nu incepi din nou sa mananci de la MC, pentru ca apoi vei vedea ca toata munca ta a fost degeaba.
happy

| Phantasmagoria a răspuns:

Asa e bine, nu te vei ingrasahappy
Succeswinking

| baiatulxboyx explică:

Kira, Mentaaa : Am avut asa : un McChicken, cartofi mari si suc mare. McChickenu l-am halit si din cartofi am mancat maxim jumate, iar din suc nu am baut nici jumate de pahar care are cam 0, 5 L.big grin O sa ma duc pe afara mai incolo si o sa folosesc scarile, iar cand vin sa ma culc bag niste abdomene.

| Pinnacolada a răspuns:

Eii da pentru un singur meniu? stai linistit recuperezi,, nu cred ca pentru o masa e un capat de tara doar nu te ingrasi din atat