| Thrax a întrebat:

Salutare tuturor!

Am o mica problema ce tine de perioada pubertate/adolescenta. Am 15 ani, sunt baiat si mi s-a intamplat sa mi se intareasca doar un sfarc de vreo 2-3 zile pana in prezent, insa celalalt nu s-a intarit pana acum. Care este problema? A mai trecut cineva prin asta? Nu este prima oara cand mi se intaresc sfarcurile insa in trecut mi s-au intarit ambele in acelasi timp.

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RELIABLE a răspuns:

Si eu am patit, o sa ti se dezvolte si celalalt dupa ceva vreme, du-te la sala si fa la piept cu haltera, flotari etc. o sa-ti treaca e ceva normal