| DiannaDi a întrebat:

Fetelor, ati patit sa vi se întărească sfârcurile fara motiv? Mie mi se întăresc in ultima perioada, mai mult sfârcul drept e mai mult întărit. Oare de ce? Precizez ca nu ma dor sanii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E rece afara

| DiannaDi explică (pentru suntserios):

Si stand in casa mi se intampla

| dullcat a răspuns:

Buna. Aparent sunt mai multe posibile cauze, in functie de context: alergie sau sensibilitate, esti in perioada de ovulatie sau insarcinata, dar poate si un efect la menopauzei, sindromului post-menstrual, utilizarii unui cercel tip pierceing, alaptarii, stimularii sexuale, chiar si de la abces mamar sau simpla schimbare de temperatura.Atat timp cat nu se manifesta dureri, scurgeri sau alte simptome neplacute, nu ar trebui sa fie nimic grav care necesita vizita urgenta la doctor.

sursa https://www.healthline.com/......pples-hard

| Freya1 a răspuns:

Da a nu e de la frig, vezi la bluzele pe care le porți.Sunt anumite haine cu imprimeuri ce pot sta pe zona respectiva și sa îți provoace chestia asta.

Dacă nu e nici dureros și nici iritant, sau nu vezi vreo schimbare la san, cred ca nu e ceva îngrijorător.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să ai momente de excitație fără să-ți dai seama