| M5Lucian a întrebat:

Salutare tuturor! am si eu o problema cu spatele, imi trosneste de canteva zile.
La inceput m-a durut cam o zi doua, apoi m-a lasat durerea, dar acum a inceput sa imi trosneasca incet cand fac miscari bruste, cand ma ghemuesc sau orice miscare care pune coloana in dificultate, si de mentionat un lucru in ultima perioada am cam stat multe ore pe scaun, e posibil pierderea elasticitati coloanei vertebrale?! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anacolda a răspuns:

Atentie la calciu si magneziu. Ca se pierde repede, in functie de ce mananci si ce bei. Si miscarea este necesara.
http://vindecarenaturista.blogspot.ro/......stica.html

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| M5Lucian explică:

Multumesc pentru raspunsuribig grin