| Dante30 a întrebat:

Salutare tuturor, As vrea sa va intreb daca voi credeti/stiti cumva daca eu as suferi de ceva anume, sau daca ati putea sa imi explicati ce anume am.
Nu pot trai, experimenta nici un sentiment, Ma simt complet pustiu mereu pur si simplu ma simt gol pe dinauntru nu dupa dragoste sau asa ceva, insa in general vorbind nu am parte de propriile sentimente, Citisem candva ca ar fi o boala mentala, Imi poate detalia mai multe cineva? Va rog si va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Problema ta este prea complicata pentru noi, cei de pe TPU, care nu suntem psihologi.O hiba ai!
Exista mai multe situri cu psihologi-online.Un link iti dau si eu.Incearca la specialisti.
www.psihologonline.net/

| MistretulPufos a răspuns:

Nah, eu cred ca ar trebui sa te apuci de cuceritul lumii

| Dante30 explică (pentru MistretulPufos):

Prea mult de munca, si mai presus de orice sunt un pacifist convins, plus de ce as vrea sa fiu rege peste oi, nu e deja becali suficient?

| ʎpooɯ a răspuns:

Se pare ca ai tulburari psihice, mai mult doar un psiholog iti va putea spune.