| DenisIonut01 a întrebat:

Salutare tuturor! imi este rau si pana acum m-a durut si burta n-am mancat de ieri ca n-am putut mi frica daca mananc o sa vomit si vreau sa va intreb daca beau suc schweppes kinley ( din ala amar) vomit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Nuubig grin
sucul acela e chiar bun pentru asa cevahappy
poti sa bei ca e amar e foarte bun
nu o sa vomitihappy
si incearca sa mananci ceva
fructe, sau ceva usor
daca nu mananci mai rau o sa iti fie

8 răspunsuri:
| Alistair a răspuns:

Ia un triferment cu metoclopramid si iti trece.

| Floreenofficial a răspuns:

Sigur ca da.in starea in care esti n-ai nevoie de suc de asta, care e rau oricum si cand esti sanatos.

| ChRoM a răspuns:

Eu beau de ala sa imi treaca starea de greata laughing tonyc e ala amar

| ChRoM a răspuns:

Eu beau de ala sa imi treaca starea de greata laughing tonyc e ala amar

| ChRoM a răspuns:

Eu beau de ala sa imi treaca starea de greata laughing tonyc e ala amar

| Mişu_7703 a răspuns:

Nu stiu daca vomiti sau nu, dar ai vrea sa vizitezi un doctor. si niciun suc carbogazificat nu face bine la stomac, parerea mea, mai bine sa nu bei

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Sincer si eu am mai patit.

si Acel suc este preferatul meu.eu nu vomitam dupa el.

de la sucu ala iti trece raul.:d... mie mi-a trecuttongue

| Marinnnnnna a răspuns:

Mai bine incearca o lamaiewinking:d