Întrebare recomandată | nickro87 a întrebat:

Unde as putea gasi o lista cu toate clinicile din tara in format electronic (excel sau alt tip de fisier) care sa contina denumire, adresa si date de contact.
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| UltymateMe2 a răspuns:

Http://www.i-medic.ro/clinici/localitate iute aici:D selectezi judetul si vezi tot ce vrei despre orice clinica. Funda? :o3