| IulianaR99 a întrebat:

Salutare! Vă rog frumos să mă ajutați cu recomandări pentru medici diabetologi buni, din Iasi. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Părerea mea este ca in România au facut un cult din a scoate cât mai mulți bani de la.pacienti un fel de.mafie
Sunt vorbiți intre ei sa mergi de zeci de ori sa te trimită la analize scumpe
Macar 700 euro te costă până când o sa vezi cât de incapabili inconștienți și incompetenți sunt.
Pt că o să ajungi sa fii tu mai expert de.cât ei in boala ta
Ca tu o sa te implici.o sa citesti...

Si pama la urmă o sa te tratezi singur
Câmd.o sa ți-se faca lehamite

| IulianaR99 explică (pentru RxTx):

Cat de corupt este sistemul, e o alta discutie. Si nu poti trata singur afecțiunile mai grave...

| Sophieka a răspuns:

Nu prea ma mai iau dupa recomandari...Eu personal nu sunt din Iasi, dar te sfatuiesc sa te rogi ca sa-ti vina calauzirea spre ce medic sa ajungi!

Sanatate si viata frumoasa!