| Dariuus2003 a întrebat:

Salutari TPU. stiu ca intreb de multe ori dar am o problema cu inaltimea mea. am 16 ani jumatate si 171-172cm. Mama mea are 164 si tata 186. o sa pot sa l intrec pe tata. va rog ma simt foarte aiurea ca sunt aproape cel mai scund din clasa dintre baieti. Exista sansa sa ma inalt mult intr o perioada scurta? Adica fac k1 de performanta si joc in fiecare zi fotbal si de multe ori si basket

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

O sa ai timp sa mai cresti nu te mai speria si nu avem de unde sa stim daca o sa il intreci pe tatal tau sau nu la inaltime, asta o sa poti vedea tu pe parcurs.

| Dariuus2003 explică (pentru DarthNiger):

Vai iti multumesc pentru sustinere amice. multi daca intrebi ceva ti ar da in cap. mersi mult❤

| Jitea a răspuns:

Este o inaltime foarte foarte buna!