| daηă a întrebat:

Sarit coarda este un sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Salut Dana!
Da, să sari coarda este un fel de sport, doar e mişcare, nu?
Ce e foarte tare este faptul că poţi să sari coarda şi în casă happy (dacă ai spaţiu în casa, altfel nu te sfătuiesc s-ar putea să distrugi unele lucruri, dar şi mai grav, poţi să te împiedici şi să te loveşti!).
Succeswinking
P. S:Îmi place mult avatarul tăulaughing.
O zi frumoasă!

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, dar oare ne gandim la aceeasi coarda?

| Adredemesconf a răspuns:

Salut Dana!
Da, să sari coarda este un fel de sport, doar e mişcare, nu?
Ce e foarte tare este faptul că poţi să sari coarda şi în casă happy (dacă ai spaţiu în casa, altfel nu te sfătuiesc s-ar putea să distrugi unele lucruri, dar şi mai grav, poţi să te împiedici şi să te loveşti!).
Succeswinking
O zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa sari coarda este un sport, poate uni nu inteleg ce sport ar fi dar sa stii ca este un sport ca si fotbalul, hambal oarecare altul eu am sarit coarda foarte mult si inca sar... ce castig din asta? este o intrebare! picioare frumoase un abdomen sexi si sunt mai sanatos.(incercati si voi timp dde trei saptamani si dupa aceea veti vedea rezultatul...;]

| Fifylici a răspuns:

Da este.Eu am invatat sa sar coarda cand eram micuta, ce-i drept nu am mai sarit de ani buni, cred ca voi incepe din nou.