| anonim_4396 a întrebat:

cand fac sport (sărit coarda, calarie, alergare etc) ma doare splina, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Cel mai bine este sa iti faci o radiografie. Poti avea scoliloza!

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Poate pentru ca nu iti faci incalzirea inainte.

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Chiar si cand merg pe jos intr-un ritm alert ma înțeapă putin

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Paulaaaaaaaaaa):

Si cand stai pe loc de doare spatele? Sau doar cand mergi?

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Cand stau pe loc mai mult de 40 min ma dor șalele

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Paulaaaaaaaaaa):

Cel mai bine este sa iti faci o radiografie. Poti avea scoliloza!