| D4K4R a întrebat:

Sault TPU! Pt cine stie: cat de mare este marja de eroare la analizele care nu au acreditare RENAR? Ar trebui sa am incredere in rezultatele analizelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

În domeniul ăsta e o regulă de aur: cere întotdeauna o a doua opinie/analiză