| MarinV1234 a întrebat:

Saut! Am si eu o întrebare, de cand mi-am pus aparat dentar dintii mei au inceput sa se îngalbeneasca, chiar daca respect rutina de spalare dupa fiecare masa.
Aveti vreun sfat va rog?
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-l intrebi mai bine pe medicul care ti-a montat aparatul?
El sigur va stii sa-ti dea un raspuns concludent

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iata un motiv foarte bun, sa mergi la dentistul care ti-a pus aparatul dentar, sa-l intrebi.

Răspuns utilizator avertizat
| pashkal a răspuns:

N-are frate nimic asa e normal