| ChuckybooM a întrebat:

Baieti, ce tip de fete va plac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| herbalist a răspuns:

Mie unul imi plac fetele care NU cauta mereu sa fie in CENTRUL ATENTIEI laughing si absolut fara fite sau alte din aste iar in ceea ce priveste imaginea exterioara sa fie cat de cat dragute dar nu conteaza cine stie ce atata timp cat sunt de treaba si ma inteleg bine cu ele.imi plac cele cu simtul umorului si carora le plac atat distractiile dar si simplele plimbari in doiwinking

1 răspuns:
| rolfenstein a răspuns:

Din pacate nu prea mai gasesti fete cuminti.sadnumai parasute care se uita dupa bani de la varste fragede.