| AndreeaIonela a întrebat:

Se gaseste online cartea Mihaelei Bilic "Sanatatea are gust"? nu sunt in tara si nu o pot comanda iar pe internet nu o gasesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ceaiuldetei a răspuns:

Nu se găsește, însă poți ruga pe cineva de acasă să o cumpere și să ți-o păstreze.

Apoi, am reușit să găsesc 93 de pagini dintr-un alt volum, intitulat: Silueta, Dincolo De Mituri.

În cazul în care te atrage ideea de a o răsfoi puțin și a îți potoli setea cu lipsa celeilalte cărți, îți las aici link-ul:

http://www.scribd.com/doc/11715431/Silueta-Dincolo-de-Mituri-Mihaela-Bilic

Motorul de căutare a înregistrat doar șapte pagini, în legătură cu prima carte.

Probabil este o carte nouă. Lumea nu prea a cumpărat-o, iar dacă a făcut-o, atunci cartea n-a ajuns să poată fi scanată integral și lăsată la liber.

Sugestie: adaugă un link cu respectiva carte care te interesează la favorite și poate vei mai încerca să faci săpături peste puțin timp sau peste vreo câteva luni, să o cauți.

| AndreeaIonela explică (pentru ceaiuldetei):

Multumesc frumos pentru link. e si aceasta o carte foarte interesanta de care nu stiam pana acum. :*

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, această carte NU se găseşte online, sub formă de Ebook sau PDF!

Ea poate fi DOAR comandată, în format tipărit, la o librărie - spre exemplu :
http://www.librarie.net/....../carte.php

http://www.curteaveche.ro/sanatatea-are-gust.html

Toate cele bune.

| AndreeaIonela explică (pentru CMaria21):

Sunt doar primele 10 pagini care contin cuprinsul cartii si recomandarea sad am gasit si eu siteul asta

| Nada_Stelalili_1973 a răspuns:

Mia mi-a cumparat-o cineva in tara di mi-a trimis-o