| roxanikmititika a întrebat:

Se mai poarta extensii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Da, se poarta,happy Chiar sunt marfawinking
Iti sugerez sa iti puiwinking Prietena mea cea mai buna are, si sunt foarte coolhappy Fundahappy?

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Estensiile sunt demodate dar extensiile sunt la moda

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Dap sa stii ca eu am roz si le port cu placere se pot gasi in saloanele e infrumusetare, sau PE.net, te pup dulce pa

| silence a răspuns:

Mai da ' o tura pe la scoalawinking

si apoi cauta pe "gugal b-) "
daca se mai poarta " estensiile " straight face

| yana_9783 a răspuns:

Estensiile, nu. Extensiile in schimb le poarta cine vrea.

| Larii_7360 a răspuns:

Cred ca da thinking