| sonia7026 a întrebat:

Se mananca si mijlocul la ananas? vreau raspuns urgent, va rog big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Da, logic.

| cat a răspuns:

Mijlocul este tare, lemnos. Se inlatura inainte de a manca ananasul.

| XK a răspuns:

Nu, nu-se manancawinking

| al3_9910 a răspuns:

Nu se mananca.

| karminuta a răspuns:

Draga sa stii ca nu se mananca. Asa stiu eu si asa si e:d
fundita te rog

| Wally26 a răspuns:

Nu draga ca miezul nu stiu ce are e amar sau tare, oricum se curata mijlocul ala :d

| Woody_8703 a răspuns:

Nu :p

| Ligiutza_4357 a răspuns:

rolling on the floornumai miljocul se manancarolling on the floor

| Steff_3332 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu! laughing)