| dany11_7520 a întrebat:

Se poate face intrerupe de sarcina prin tratament medicamentos in Brasov?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu se face nicaieri in Romania.

| foxi a răspuns:

Nu este recomandat!

| alexutza003 a răspuns:

Nu incerca prin tratament medicamentos deoarece vei incepe sa ai grave probleme dupa aceia si risti sa nu mai poti face copii poti lua pilula de a doua zi daca nu a trecut mai mult de 24 de ore de la actul sexual iar daca chiar vrei sa faci avort mai bine opteaza pentru cel cu"clestele"dar gandeste-te bine inainte exista o gramada de posibilitati il poti pastra si pe timpul sarcini poti cauta un cuplu care vor sa adopte sau il pot da la un centru

| TheGrooveStreet a răspuns:

Daca dumnezeu ti-a dat un copil, de ce vrei sa il omori?