| Elena2412 a întrebat:

Buna ziua, va deranjez în legătură cu o întrebare. Știți cumva unde se poate face intrerupere de sarcina medicamentos în Brașov și ce preț ar fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Nu deranjezi deloc! Presupun ca intrebi pentru cineva, ceea ce e de apreciat.

| Elena2412 explică (pentru Manciu_Emil_1976):

Da. Întreb pentru o cumnată pentru a știi un preț și unde este mai sigur sa meargă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Elena2412):

Pacat! Daca era pentru tine ma deranjam sa te ajut, dar cum este pentru cumnata ta... chiar nu ma interseaza, daca ea nu da dovada ca-i pasa sa se intereseze personal!

| Elena2412 explică (pentru Violleta2022):

Pot sa vadă mesaj în privat?

| Elena2412 explică (pentru Violleta2022):

Pot sa va dau mesaj privat?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ex la Clinica Promed (Brașov), preț de la 800 lei in sus

| Elena2412 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc frumos.

| sierra1 a răspuns (pentru Elena2412):

N-ai de ce - doar ai decis câștigător un răspuns ce nu-ți răspunde la nimic