| VladUtzel a întrebat:

Se poate intampla ceva daca am folosit o crema de galbenele expirata? Abia dupa am vazut data de expirare.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Absolut nimic. Poti folosi in continuare

| ALGator a răspuns:

Nicio problema.

| Veltorb a răspuns:

Stai liniștit nu se întâmplă nimic

| CristianaCrissPinka2002 a răspuns:

Nu are nimic. Adica eu am folosit o gramada de chestii expirate si nu am patit nimic.