| Clarx a întrebat:

Se pot naste copii gemeni frate si sora?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Bineinteles. Sint multe cazuri, nu cum spune Ana.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles

| J0B0MAT a răspuns:

Da sigur.

| AnaBubbles a răspuns:

Da! Dar sunt destul de rare cazurile.

| devil32angel23 a răspuns:

Gemeni exista de doua tipuri monovulari si biovulari care se aseamana intre ei si care nu se aseamana

| Manda_Gabriel_1995 a răspuns:

Am o sora geamana dar nu semanam, deci da se poate.

| RockTheStage a răspuns:

Da

| Florin_Shegon_1996 a răspuns:

Da se poate
Si tripleti de ex 2 baieti si o fata sau invers