| andreea567890123 a întrebat:

Se spune ca daca nu poti sa atingi degetul arătător cu cel mare la încheietura mâinii inseamna ca ai oasele grele. E adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Inseamna ca esti masiv laughing

| Ineys a răspuns:

Oase grele? Eu cred ca nu ai palma suficient de flexibila.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sau ca esti ditamai grasanul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu știam că se spune că ai o constituție robustă în acest caz... Dacă poți și nu rămâne spațiu, constituția este normală, iar dacă rămâne este zveltă...
Dar sigur era degetul arătător? Nu cumva cel de lângă, cu care nu e indicat să arăți nimic? big grin

| RowseRj a răspuns:

Cred doar ca poate ești cam grăsuț sau ai mai multa masă musculară