| ingerashpierduth a întrebat:

Ce inseamna daca ai un inel pe degetul aratator de la mana dreapta?big grin

6 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Nu stiu daca ar putea insemna ceva.
Majoritatea fetelor au inele, si toate (cred) le au pe degetul aratator.Pentru ca asa se poarta inelele
happy

| KeepCalm a răspuns:

Ca vei ramane virgin/a pana la casatorie?raised eyebrowsbig grin

| ancutsa410 a răspuns:

Inseamna ceva?big grin

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Inseamna ca ai bani sa cumperi inellaughingsi ca nu esti de la casa de copiilaughingca aceeia nu au saraci imi pare rau de ei dar ma rog nu asta e subiectu...

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Ca ai un inel pe degetul aratator de pe mana dreapta! Ce altceva poate sa insemne?
:-)). Nu am idee thinking

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Inseamna ca ai inel laughing:p