| anonim_4396 a întrebat:

Secretie vaginala ...galbuie si miroase a "otet". Ati avut asa ceva? ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

O infectie genitala.Trebuie sa te vada urgent un ginecolog sa nu ti se cronicizeze.

| Kesha1428 a răspuns:

Daca nu ai inca menstruatie atunci fii pe cale sa-ti vina! Iar daca ai probabil o infectie
Aici primensti funda?big grin

| Adixuuu a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorzi infectiile genitale se trateaza foarte usor ei doar o pastiluta sau iti da un unguent orice fata a avut asta sau va avea e ca si cum te-ar durea capul spune-i mamei tale dar atentie daca nu tratezi asta se poate ajunge si la faptul ca nu vei putea avea copii du-te la doctor nu e ceva rusinos