| Martsje a întrebat:

"Sedativ Pc" le-a incercat cineva? Si daca da, mi-ati putea da, va rog, detalii in legatura cu efectele atat poitive cat si negative pe care le-ati observat in urma luarii acestor pastile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mi s-a parut un fel de frectie la picior de lemn.
Aveam oarece probleme cu somnul si am luat, vreo doua-trei seri la rand, dar n-am vazut niciun efect. Problemele cu somnul au ramas, iar reactii adverse n-am observat. Oricum, are prospect in care gasesti tot ce te poate interesa.

| oHarryo a răspuns:

Ca apa in ploaie. Pentru mine nici un efect nici pozitiv nici advers. Daca e vorba de enxietate, incearca ceaiuri. Sanatate!