| Ariiiiiii a întrebat:

Heii TPU
Ati putea să-mi spuneti daca poti pune la pisica ham cu lesă? Daca da, presupun, imi puteţi spune si care sunt efectele negative alor acestor obiecte?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Singurul efect negativ e ca se poate spanzura daca iti scapa din mana.

| pilaf a răspuns:

Pisicile sunt niște anmale foarte egoiste. Dacă suportă pisica ta să fie pusă în ham cu lesă, atunci n-ai probleme.

| Misfits a răspuns:

N-are efecte negative.

| CrissTina16 a răspuns:

Poti pune lesa la pisica. Nu cred ca are efecte negative ca doar asa nu o pierzi laughing