| DeeaPustoaica a întrebat:

Sa presupunem ca mi-as face radio. Asta mi-ar putea afecta calculatorul? Sau care sunt efectele acestor programe? Ar trebui platit pana la urma sau e totul gratis? Primesti amenzi daca faci treaba asta? Pls ajutati`ma!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai grav e ca s-ar putea sa le placa ascultatorilor si trebuie sa le bagi muzica :P Am avut si eu radio cand era mania asta cu radio pe net dar m-am lasat pagubas ca aveam tot mai putini ascultatori :)) E gratis. Uite un filmuletz sa invetzi cum sa faci: http://www.youtube.com/watch?v=EDm8JkcmA84

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gratis. Deși, există șansele să primești și amenzi (sau chiar peârnaie) dacă ești prinsă de cine nu trebuie, asta dacă distribui muzica comercială în mod ilegal (și cum nu cred eu că ai făcut contracte cu diverse case de discuri... când tu nici măcar nu cumperi muzica, sigur e ilegal ce vei face tu acolo). Cam atât. happy