| RegeleRasului a întrebat:

Senzatia de arsura a degetelor de la mana, stie cineva ce semnifica? Si daca stiti si un remediu? Va rog frumos sa ma ajutati...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate fi de la orice. oboseala/stres/anemie..de aceea e bine sa faci un mic control de rutina si apoi ceva analize, este cel mai indicat si asa vei afla si tu cum stai cu sanatatea..nu ignora si nu trata cu indiferenta starea sanatatii tale.
O zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil și o afecțiune la nivelul circulației periferice. Mergi cel puțin până la medicul de familie.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este o problema des intalnita de la oboseala, stress, anemie.
Mergi la medicul de familie pentru analize.
Te pup!

| BogdanBGD95 a răspuns:

Eu am problema asta de la oboseala. Incearca sa dormi bine in noaptea asta si vezi maine daca te mai ustura pielea.