| anonim_4396 a întrebat:

Sinuzita poate provoca migrene si dupa ce m-am tratat deja de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Buna seara, din moment ce este tratata nu are ce migrene sa iti provoace, sfatul meu este sa mergi cit mai curand la medic pentru a face o serie noua de investigatii.Sanatate.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are de ce, daca te-ai tratat si te-ai vindecat. Trebuie sa fie alta cauza. Mergi la medic pentru investigatii suplimentare.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Poate nu a trecut de tot... da, sinuzita poate da dureri de cap foarte mari datorita acumularii presiunii in sinusuri... ar fi bine sa mergi la medicul de familie sa te consulte sau cel mai bine ar fi la ORL... la farmacie exista un medicament pe baza de plante (nu trebuie prescriptie medicala ) Sinupret se numeste e foarte bun... incearca un tratament cu Sinupret... dar pentru siguranta ta du-te la medic si intreaba ce si cum se administreaza... multa sanatate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este buna compresa cu ama rece la sinuzita?