| lisa_3280 a întrebat:

Situatie(cam neplacuta, dar care se poate intimpla oricui): Imaginati-va ca sunteti la padure cu iubitul/iubita, doar voi doi. Ati iesit ca sa fiti impreuna si sa va odihniti la padure sa presupunem. La un moment dat, aveti nevoie sa mergeti la wc big grin, ce faceti in cazul acesta? Cum rezolavti? Va simtiti jenati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ma duc frumos in padure, dupa niste tufisuri si am mare grija sa ma sterg bine cu servetele uscate si apoi umede si sa ma spal pe maini. Nu mi-ar fi rusine, e fiziologica nevoia si nu e nici o problema.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se mai intampla, te scuzi putin si te duci sa iti rezolve problemele.

| lia.d a răspuns:

Buna! eu cred ca problema trebuie rezolvata repede si cu tupeu, pentru ca altfel poti sa ajungi intr-o situatie foarte jenanta, cu hainele ude sau in cel mai rau caz, murdare, de fata cu iubitul/iubita si e mai nasol! Este un proces fiziologic normal, nu are de ce sa-ti fie rusine absolut deloc, toti oamenii de pe planeta fac acest lucru, asa ca linistita spune ce ai de spus, nu sta asa, nu tine, nu te chinui inutil! Oricum daca te scapa tare nici nu mai auzi ce vorbeste, nu vezi ce face! Daca pe fata persoanei cu care esti, vezi o umbra de zambet, dar nu intelegator ci stupid, atunci nu cred ca mai are rost sa mergi la padure cu acea persoana!

| asya a răspuns:

Absolut deloc! Incerc totusi sa ma abtin ca cica asa face o domnisoara, insa daca nu reusesc fac haz de necaz.Il pun sa stea de sase si sunt sigura ca ne-am amuza copios!

| Roby67 a răspuns:

Ma duc in tufis, fac ce trebuie, scutur bine si ma intorc.winking

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mie nu mi se pare jenant.Nevoile naturii.Stai 5 minute că mă duc să fac pipi straight face

| Domyno a răspuns:

Cadaver mai controleaza-te un pic la limbaj nu drept spune tot ce iti vine la gura laughing
iar Lisa, gandeste-te ca suntem oameni ce naiba... asta este ce poti sa ii faci...

| Domyno a răspuns:

Intr-adevar nu ai nici un motiv sa bagi vrajeala, dar mai sunt si oameni culti prin "zona" iar limbajul tau li se poate parea un pic cam dezgustator! adica totusi daca vrei sa le spui cuvintelor pe nume foloseste Termeni adecvati contextului si categoriei in care se pozitioneaza intrebarea, precum A urina respectiv a defeca.

| Domyno a răspuns:

Am sa incerc sa le ignor pe cat de mult posibilwinking

| ForteGames a răspuns:

Daca e iubita mea, sincer nu, mas simtii jenat! Este in rpimul rand ceva omenesc, si al doilea rand se poate intampla si ei si lui, si oricarui om! Nu ai de ce sa te jenezi, te tragi deoparte si ii dai drumul big grinbig grinbig grin mare filizofie. doar nu o sa faci pe tine laughing sau tu ai facelaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc si ma cac/pis in naturastraight face de ce sa ma simt jenata? bineinteles, nu te lua dupa mine daca ai un prieten cu fite. eu si prietenul meu de exemplu ne stim dupa expresia fetei cand dam o basina. si ne amuza! nu ne e scarba, dimpotriva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@neo: vorbesc prea murdar pentru tine?batting eyelashes nu am niciun motiv sa bag vrajeala. [punct]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga neo, am dreptul sa-mi exprim punctul de vedere cum ma simt eu bine, iar tu, domnule "cult" normal si frumos ar fi sa respecti libertatea cuvantului meu, la fel cum eu respect felul tau "literar" de vorbi. daca totusi ai greturi, nu ai decat sa ignori posturile mele.

| Andiii a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti jenata... e o nevoie omeneasca!