| Unique a întrebat:

voi ce faceti cand sunteti undeva la un suc cu iubita/iubitul? Despre ce povestiti ce faceti ca sa va simtiti bine? Va place sa iesiti impreuna?

3 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Da, imi place foarte mult sa iesim.iesim mai mult la cofetarie si un fast food.
de vorbit, vorbim despre noi, despre prietenii nostri, intamplari din oras, povestim despre pataniile noastre din copilarie(si radem cu lacrimi )...
de obicei stam unul langa altul, si ne tinem de mana, ne sarutam...

| divinuu a răspuns:

Ce s fac. vb ce`am mai facut. ce mai e nou.mai barfim putin lumea.hee hee. povestim intamplari amuzante... U?

Răspuns utilizator avertizat